Karısının yasak aşkı sonu oldu

Antalya’da diş hekimi Mustafa Kalaycı’nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan olayda, intihar süsü verilen cinayetin ardında eşi Ayşe Kalaycı ve sevgilisi olarak bilinen Mehmet Kırıcı’nın olduğu ortaya çıktı.

7 Ocak’ta evinde başından vurularak hayatını kaybeden Kalaycı’nın ölümü, önce intihar olarak değerlendirilmiş ancak detaylı soruşturma sonucunda cinayet olduğu anlaşıldı.

Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda gerçekleştirilen geniş çaplı soruşturma sonucunda, eşini aldatan Ayşe Kalaycı’nın sevgilisi Mehmet Kırıcı ile işbirliği yaparak cinayeti işlediği tespit edildi. Ayşe Kalaycı, savcılık ifadesinde suçu sevgilisi Kırıcı’ya atfederken, Kırıcı suçlamayı reddetti.

Olayla ilgili gözaltına alınan üç şüpheliden Ayşe Kalaycı ile Mustafa Kırıcı tutuklanırken, üçüncü şüpheli F.U. serbest bırakıldı.

Olayla ilgili gözaltına alınan Kalaycı’nın eşi Ayşe Kalaycı, savcılıktaki ifadesinde cinayeti Mehmet Kırıcı isimli sevgilisiyle işlediklerini itiraf etti. Kalaycı, cinayetle ilgisi olmadığını ve Kırıcı tarafından tehdit edildiğini öne sürdü. Bir okulda beden eğitimi öğretmeni olduğu öğrenilen Mehmet Kırıcı ise suçlamayı kabul etmedi.

Edinilen bilgilere göre, Mustafa Kalaycı, eşi Ayşe Kalaycı’yı Mehmet Kırıcı ile evdeki bir odada yakaladı. Yaşanan tartışmanın ardından Kırıcı, Kalaycı’yı tabancayla başından vurarak öldürdü.

Ayşe Kalaycı ve Mehmet Kırıcı tutuklanırken, olayla ilgisi olduğu düşünülen F.U. isimli kadın ise serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x